idea point
MARKETINGOVÁ
AGENTURA
Sledujte nás

Search

Archika | stavební a projekční firma
  -    -    -    -  Archika | stavební a projekční firma

Archika

Projekční a stavební firma

Web

Rozsáhlá webová prezentace představující 4 základní oblasti zaměření firmy:

  • Projekční kancelář
  • Realizace staveb
  • Specializaci na pasivní domy
  • Vlastní developerské projekty – bytové domy nebo sestavy rodinných domů

Podrobně jsme zanalyzovali služby, benefity, zaměření, konkurenci, vytvořili swot analýzu a vytvořili komunikační strategii. Teprve pak připravili kompletní obsahovou strukturu a zaměření webu. Ten má mimo jiné i uvolnit kapacity klíčových manažerů – předem podrobně informovat potenciální zájemce o zaměření firmy, její specializaci, výhodách a přesněji zacílit na ideální klientelu.

Důležité bylo představit zkušenosti, realizace staveb, sílu týmu projektantů i stavební divize. Velmi rozsáhlá a dobře členěná galerie dokáže ukázat i na množství realizovaných atypických projektů – domů sociálních služeb.

Focení realizací staveb

Je fakt radost fotit hezké nové domy a zpovídat jejich majitele. Poslouchat, jak se jim žije, jak byly spokojeni s projekční a stavební firmou, jak vše běželo jako na drátku. A to není ve stavebnictví opravdu běžné… O to radostněji se nám pak pro klienta pracovalo. Více než 25 kompletně realizovaných staveb, měli jsme na starost kompletní management focení včetně kontaktování a domluvy s majiteli, osobní dohled, 5 dnů náročného focení. Z krásně nafocených realizací se pak krásný web tvoří úplně sám…😊.

Redesign loga

Novému vizuálnímu stylu předcházeli konstrukční grafické úpravy stávajícího loga, učesání proporcí, nový čitelnější font logotypu.

Firemní corporate identity

Dosavadní výraznou barevnost grafického vizuálu doplňuje pro stavebnictví důležitá geometrie, jednoduše a srozumitelně specifikované klíčové činnosti firmy, snadná čitelnost v prostředí staveb.

Category:

Date: